کانون تحقیقات ایریدولوژی ایران

اولین گروه آموزشی و تحقیقاتی ایریدولوژی

ثبت نام دوره های غیر حضوری
ساعت ٦:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٧/٢۳  کلمات کلیدی: دوره های آموزشی عنبیه شناسی ، آموزش غیر حضوری ایریدولوژی

به اطلاع علاقمندان می رساند در حال حاضر تنها دوره های غیر حضوری  ایریدولوژی در 7 ترم یک ماهه  آغاز می شود.

ترم اول پیش نیاز آناتومی بدن انسان

ترم دوم سطح یک عنبیه شناسی شامل تاریخچه ، آشنایی با نمودار ها ، نشانگان تشخیصی اولیه و آموزش نشانگان سلامتی و بیماری معده و روده ها است. در پایان این ترم  قادر خواهید بود با کمک لنز دستی وضعیت سلامتی دستگاه گوارش را تشخیص دهید.

ترم سوم سطح دو عنبیه شناسی شامل  فیزیولوژی و بافت شناسی عنبیه و آشنایی با ساختار های 17 گانه عنبیه جهت تشخیص ضعف های مادرزادی ارگان ها در هر فرد و آموزش روش های تصویر برداری با کمک دوربین

ترم چهارم سطح سه عنبیه شناسی شامل آشنایی با نشانه ها ی تشخیصی  اختصاصی و جمع بندی مطالب سه ترم عنبیه به صورت کار عملی انجام می شود.

ترم پنجم مبحث اسکلرالوژی و شامل آشنایی با بافت شناسی و فیزیولوژی اسکلرا (صلبیه یا سفیدی چشم) و نشانه ها ی تشخیصی عمومی و اختصاصی بر روی صلبیه خواهد بود.

ترم ششم نمودار جامع اسکلرا و تفسیر مکان ارگانها و روش کاربردی همزمان جهت تشخیص سلامتی و بیماری بدن با کمک ایریدولوژی و اسکلرالوژی خواهد بود.

ترم هفتم  پاپیلوژی یا تشخیص به کمک نشانگان مردمک خواهد بود.

 

در پایان دوره شما قادرخواهید بود به کمک علائم تشخیصی در عنبیه و اسکلرا و مردمک چشم ، وضعیت سلامتی و بیماری اندامها ی مختلف بدن را تشخیص دهید .

لازم به یادآوری است دوره آناتومی بعنوان پیش نیاز ایریدولوژی تلقی می شود . لذا علاقمندان با مدرک تحصیلی غیر پزشکی قبل از شروع ایریدولوژی ، ملزم به گذراندن دوره آناتومی خواهند بود.

جهت ثبت نام روزهای یک شنبه و سه شنبه ساعت 14 الی 17 با شماره 44636409 تماس گرفته شود. 

مدارک لازم جهت ثبت نام کپی کارت ملی ، کپی آخرین مدرک تحصیلی ، اسکن تصویر فرد با حداکثر وضوح 100 dpi و فرمت jpg به آدرس fei_med@yahoo.com ارسال گردد.

با توجه به اینکه در دوره غیر حضوری مطالب درسی و تصاویر آموزشی به  ایمیل فرد ارسال می گردد، داشتن آدرس ایمیل الزامی است.