ثبت نام دوره های غیر حضوری

به اطلاع علاقمندان می رساند در حال حاضر تنها دوره های غیر حضوری  ایریدولوژی در 7 ترم یک ماهه  آغاز می شود.

ترم اول پیش نیاز آناتومی بدن انسان

ترم دوم سطح یک عنبیه شناسی شامل تاریخچه ، آشنایی با نمودار ها ، نشانگان تشخیصی اولیه و آموزش نشانگان سلامتی و بیماری معده و روده ها است. در پایان این ترم  قادر خواهید بود با کمک لنز دستی وضعیت سلامتی دستگاه گوارش را تشخیص دهید.

ترم سوم سطح دو عنبیه شناسی شامل  فیزیولوژی و بافت شناسی عنبیه و آشنایی با ساختار های 17 گانه عنبیه جهت تشخیص ضعف های مادرزادی ارگان ها در هر فرد و آموزش روش های تصویر برداری با کمک دوربین

ترم چهارم سطح سه عنبیه شناسی شامل آشنایی با نشانه ها ی تشخیصی  اختصاصی و جمع بندی مطالب سه ترم عنبیه به صورت کار عملی انجام می شود.

ترم پنجم مبحث اسکلرالوژی و شامل آشنایی با بافت شناسی و فیزیولوژی اسکلرا (صلبیه یا سفیدی چشم) و نشانه ها ی تشخیصی عمومی و اختصاصی بر روی صلبیه خواهد بود.

ترم ششم نمودار جامع اسکلرا و تفسیر مکان ارگانها و روش کاربردی همزمان جهت تشخیص سلامتی و بیماری بدن با کمک ایریدولوژی و اسکلرالوژی خواهد بود.

ترم هفتم  پاپیلوژی یا تشخیص به کمک نشانگان مردمک خواهد بود.

 

در پایان دوره شما قادرخواهید بود به کمک علائم تشخیصی در عنبیه و اسکلرا و مردمک چشم ، وضعیت سلامتی و بیماری اندامها ی مختلف بدن را تشخیص دهید .

لازم به یادآوری است دوره آناتومی بعنوان پیش نیاز ایریدولوژی تلقی می شود . لذا علاقمندان با مدرک تحصیلی غیر پزشکی قبل از شروع ایریدولوژی ، ملزم به گذراندن دوره آناتومی خواهند بود.

جهت ثبت نام روزهای یک شنبه و سه شنبه ساعت 14 الی 17 با شماره 44636409 تماس گرفته شود. 

مدارک لازم جهت ثبت نام کپی کارت ملی ، کپی آخرین مدرک تحصیلی ، اسکن تصویر فرد با حداکثر وضوح 100 dpi و فرمت jpg به آدرس fei_med@yahoo.com ارسال گردد.

با توجه به اینکه در دوره غیر حضوری مطالب درسی و تصاویر آموزشی به  ایمیل فرد ارسال می گردد، داشتن آدرس ایمیل الزامی است. 

 

/ 1 نظر / 152 بازدید
Amir

آیا به دنبال راهی مطمئن جهت کسب درآمد از اینترنت هستید؟ به چه قدر درآمد ماهیانه فکر می کنید؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم که به جمع 16000 نفری بازاریابان باشگاه فروشندگان برتر ایرانی بپیوندید. با عضویت در این باشگاه و خرید نرم افزار انحصاری بازاریابی mci5 به درآمد عالی در ماه برسید. http://www.mci5.com/index.php?refid=3302